Zobacz wszystkie
Rolety wolno-wiszące to estetyczne i funkcjonalne osłony okienne. Montowane na skrzydło okna, ścianę lub sufit. Posiada mechanizm łańcuszkowy z systemem samohamujący zapewniającym ustawianie rolety w dowolnej pozycji. Rolety charakteryzują się niską ceną, szybkim i prostym montażem.

Roleta montowana jest za pomocą dwóch przeciwległych uchwytów. Istnieje możliwość zamówienia dodatkowego prowadzenia rolety za pomocą prowadnic lub żyłki.Posiadasz nietypowe okna? Nie masz pomysłu jakie zastosować rolety oraz jak je przymocować? Już dzisiaj rozwiążemy wszystkie Twoje problemy. Wspaniałe rolety dostępne w ofercie naszego sklepu sprostają wszelkim Twoim wymaganiom i sprawią że będziesz mógł się cieszyć produktem wykonanym z najlepszych materiałów oraz najwyższej jakości.

Rolety z kategorii rolety wolno - wiszące mogą zostać zamontowane za równo na oknie, suficie a także ścianie co sprawia że mogą stać się one częścią wystroju każdego niemal wnętrza bez względu na motyw przewodni wystroju czy też jego przeznaczenie. Dodatkowym atutem rolet jest funkcjonalny oraz bardzo praktyczny mechanizm łańcuszkowy z systemem samohamującym pozwalający na ustawienie rolety w dolnej pozycji niemal na każdej wysokości. W kategorii rolet Wolno - wiszących proponujemy Państwu dwa rozwiązania. Pierwsze to rolety Okienne - Mini które są montowane na skrzydło okienne.

Drugie rozwiązanie to rolety Ścienne - Standard które mogą być montowane na ścianę lub sufit. Są one dedykowane dla dużych okien. Rolety wykonane są w szerokiej gamie kolorystycznej oraz licznych teksturach dzięki czemu dopasują się do każdego wystroju wnętrza.

Okienne - Mini

Okienne-mini-rolety-wolno-wiszace-fivaro

Roleta wolno-wisząca montowana na skrzydło okienne. Zapewnia wysoką estetykę wnętrza przy zachowaniu atrakcyjne ceny. Szybki i łatwy montaż to dodatkowy atut rolety mini.

Cena od:

35,10 zł

Ścienne - Standard

Scienne-standard-rolety-wolno-wiszace-fivaro

Roleta FIVARO Standard to osłona okienna przeznaczona do dużych rozmiarów. Może być montowana do ściany lub sufitu. Możliwe wykończenie w formie falbanek.

Cena od:

35,10 zł

Fotoroleta Okienna - Mini

Okienne-mini-rolety-wolno-wiszace-fivaro

Dowolny nadruk wysokiej jakości na tkaninie roletowej. Ekonomiczna roleta mini w nowoczesnej wersji fotorolety.

Fotoroleta Ścienna

Scienne-standard-rolety-wolno-wiszace-fivaro

Fotoroleta Standard to ścienna wersja rolety wolno-wiszącej. Od teraz możesz się cieszyć spersonalizowanym nadrukiem na całej powierzchni okna.