Zobacz wszystkie

Oferujemy nowoczesne i funkcjonalne systemy osłon okiennych do domu, firmy i budynków użyteczności publicznej. Nasze produkty produkowane się z wysokiej jakości materiałów, zapewniają komfort użytkowania i funkcjonalność.

Posiadamy szeroką gamę różnorodnych tkanin w palecie kilkudziesięciu kolorów, wzorów i struktur. Dodatkowo mogą Państwo dostosować kolorystkę kaset rolety i prowadnic do kolorystyki posiadanej stolarki okiennej.

W naszej ofercie znajdą Państwo rolety kasetowe i wolno wiszące, rolety typy dzień-noc, żaluzje pionowe oraz plisy. Oferujemy również fotorolety gdzie wykonywane są indywidualne nadruki na tkaninie. Produkty te drukowane są w najnowocześniejszej dostępnej technologii HP-latex. Technologia ta sprawia że kolory są wyjątkowo soczyste, bezwonne i ekologiczne.

Zapewniamy bezpieczne zakupy przez Internet. Na każdym etapie zamówienia są Państwo informowani o statusie zamówienia. Produkty są dostarczane w bezpiecznych opakowaniach prosto do Państwa domów za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Zapewniamy doradztwo oraz pomoc przy pomianowaniu okien. Montaż naszych produktów jest prosty i nie wymaga specjalistycznej wiedzy ani umiejętności. Nasze produkty posiadają nieinwazyjne systemy mocowań które nie uszkadzają okien.

Fivaro.pl to serwis gdzie zakupy będą bezpieczne i udane. Zapraszamy do kontaktu i czekamy na Państwa pytania.