Zobacz wszystkie
Rolety kasetowe to funkcjonalne oraz estetyczne osłony okienne. Kaseta wykonana z aluminium lub PCV chroni roletę przed zabrudzeniami. Posiada także prowadnice które oprócz walorów estetycznych pozwalają użytkować roletę w oknach uchylnych.

Rolety mogą być montowane na wkręty lub przyklejane nie ingerując w powierzchnie okna. Montaż jest bardzo prosty i trwa kilka minut. Roleta posiada mechanizm samohamujący. Występuje w kolorze białym lub drewnopodobnym. Do wybory setki kolorów i wzorów tkanin. Słoneczny, ciepły dzień z wysoką temperaturą nie pozwala skupić Ci się na pracy rozpraszając myśli oślepiając oczy promieniami? Nigdy więcej takiej sytuacji. Mamy dla Ciebie wspaniałe rozwiązanie. Rolety kasetowe w kilku funkcjonalnych i bardzo użytecznych wersjach. Jedną z propozycji są rolety Bis posiadające boczne prowadnice.

Kolejne to rolety z serii Gracja z przestrzennym prowadzeniem w listwach. Natomiast rolety Gracja Mini dedykowane są do niższych okien które dają mniejszą ilość światła na co zwróciliśmy szczególną uwagę i wyposażyliśmy ten model w specjalną modyfikacje pozwalającą na szersze otwarcie okna dzięki czemu do wnętrze pomieszczenia będzie lepiej oświetlone.

W naszej ofercie znajdą państwo również rolety o nazwie Gracja Sprężynowa. Są to produkty zawierające specjalny sprężynowy mechanizm służący do samodzielnego zwijania się materiału do kasety. Rolety z kategorii rolet kasetowych dostępne są w wielu ciekawych kolorach oraz wzorach. Są łatwe w montażu oraz bardzo proste w użytkowaniu. Dzięki naszym produktom Twoje wnętrze nabierze nowego wyrazu a ciekawe kolory oraz wzory staną się uzupełnieniem wystroju pomieszczenia.