Zobacz wszystkie
Rolety dzień-noc to nowoczesne osłony okienne z ciekawym rozwiązaniem zaciemnienia pomieszczenia. Tkanina rolety zbudowana jest z naprzemiennych pasów materiałów oddzielonych przestrzenią przepuszczającą światło. Podczas zwijania rolety pasy te efektownie nachodzą na siebie dzięki czemu pozwalają precyzyjnie zaciemnić pomieszczenie.

Roletę można także całkowicie zwinąć wpuszczając światło do pomieszczenia. Jeżeli potrzebujesz całkowitej ciemności aby się wyspać, cierpisz na przewlekłą, uciążliwa migrenę lub po prostu pracujesz w nocy a odsypiasz w dzień mamy dla Ciebie nowoczesne a za razem profesjonalne rozwiązania z których będziesz bardzo zadowolony. Rolety z kategorii rolety dzień - noc zbudowane są w nowatorski sposób z naprzemiennych pasów materiałów oddzielonych przestrzenią przepuszczającą światło.

Dodatkowo rolety te podczas zwijania nachodzą na siebie co dodatkowo wzmacnia efekt całkowitego zaciemnienia. W tej kategorii zaproponować możemy Państwu trzy interesujące i indywidualnie dopasowane rozwiązania. Jednym z nich są rolety Kasetowe Gracja wyposażone w prowadnicę wykonaną z PCV.

Kolejna propozycja to rolety wolno - wiszące w wersji mini dedykowane dla niższych okien, montowane na skrzydło okienne. Trzecia propozycja to rolety wolno - wiszące ścienne w wersji standard dedykowana na większe powierzchnie okienne. Rolety dostępne są w wielu ciekawych kolorach oraz teksturach. Mogą być wykorzystane także w pracowniach, salach czy pomieszczeniach w których używane są projektory oraz rzutniki wymagające całkowitego zaciemnienia sali.

Kasetowe Gracja

Kasetowe-gracja-rolety-dzien-noc-fivaro

Roleta kasetowa z prowadnicami PCV oraz tkaniną i systemem dzień-noc. Nowoczesna i stylowa roleta z wyjątkowym i efektownym systemem zaciemniania okna.

Cena od:

103,00 zł

Okienne - Mini

Okienne-mini-rolety-dzien-noc-fivaro

Roleta wolno-wisząca mini w wersji dzień-noc to ekonomiczna i zarazem efektowna osłona montowana na skrzydło okienne. Funkcjonalność oraz prostota zarazem.

Cena od:

59,70 zł

Ścienne - Standard

Scienne-standard-rolety-dzien-noc-fivaro

Roleta wolno-wisząca standard z systemem dzień-noc to osłona okienna przeznaczona na większe powierzchnie. Funkcjonalny i efektowny system zaciemniania.

Cena od:

59,70 zł