Zobacz wszystkie
okna dachowe to specyficzne produkty które wymagają dedykowanych osłon okiennych. Oferowane rolety są przeznaczone do samodzielnego montażu który nie sprawi problemu. Użytkowanie jest łatwe i bezpiecznie. Zastosowane mechanizmy sprężynowe zapewniają odpowiednie naciągniecie rolety przy maksymalnym uchyleniu.

Do wyboru wiele kolorów kaset i prowadnic oraz tkanin. Jesteś szczęśliwym posiadaczem własnego domu z sypialniami urządzonymi na poddaszu lub właścicielem biura które mieści się na samym szczycie budynku. Intensywne ciepło oraz dokuczające, rażące światło to problem wielu z nas. Jeżeli wypróbowałeś już wszystkie rozwiązania i żadne z nich nie spełniło Twoich oczekiwań to właśnie teraz trafiłeś do miejsca w którym Twoje problemy znikną już na zawsze.

W naszej ofercie przedstawiamy rolety przeznaczone specjalnie do okien dachowych . Sprawdzone i skuteczne rozwiązanie dostępne w bardzo atrakcyjnej cenie. Oferujemy rolety okienne w wersji Dekolux - bez osłon. Jest to ekonomiczne rozwiązanie a za razem w bardzo funkcjonalne i praktyczne.

Kolejna propozycja to rolety Dekolux - z pokrywą. Wyposażone są one dodatkowo w osłonę rury nawojowej chroniącą tkaninę przed zabrudzeniem. Ostatnia propozycja to rolety Dekolox- pełna wersja dedykowana do okien Velux, Fakro, Roto oraz Okpol. Posiadają one prowadnicę a także funkcjonalny mechanizm sprężynowy. Rolety dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej oraz wielu ciekawych wzorach i teksturach. Teraz w pełni możesz cieszyć się urokami związanymi z pomieszczeniami ulokowanymi na poddaszu.