Zobacz wszystkie

Rolety do okien dachowych - Velux

Klasa i urok sam w sobie – czego można chcieć więcej... Rolety oraz żaluzje firmy Velux to konstrukcje będące właściwym dodatkiem do pomieszczeń wymagających ciekawych okiennych dopełnień. Marka Velux z certyfikatem Oeko-Tex jest jednym z najlepszych kandydatów do skorzystania z szerokiej oferty, w której znajdziemy propozycje zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Wspaniałe kompozycje z limitowanej serii Disney’a pozwolą cieszyć się ozdobami każdemu maluchowi. Szeroka gama produktów zawiera rolety z prowadnicami - manualne bądź elektryczne, rolety solarne oraz przyciemniające. Każdy domownik znajdzie idealne rozwiązanie dla siebie i wnętrza. Nie ma co myśleć – czas na podjęcie decyzji o wybraniu dodatku, z którego będziemy się cieszyć. Wielość dostępnych wersji pozwoli każdemu wybrać odpowiedni standard zaciemnienia.

Rolety zaciemniające DKL

Rolety-zaciemniajace-dkl-rolety-do-okien-dachowych-fivaro

Odpowiednie zaciemnienie, gwarancja optymalnego dostępu do światła oraz design w wysokim standardzie – odkryj każdą cechę rolet zaciemniających DKL Velux.

Cena od:

322,00 zł

Rolety przyciemniające RHZ

Rolety-przyciemniajace-rhz-rolety-do-okien-dachowych-fivaro

Nie zawsze potrzebujemy całkowitego zaciemnienia wnętrza – roleta przyciemniająca RHZ firmy Velux to propozycja idealna do domowych przestrzeni. Czas na idealny dekor.

Cena od:

161,00 zł

Roleta dekoracyjna RHL

Roleta-dekoracyjna-rhl-rolety-do-okien-dachowych-fivaro

Wnętrza można wypełnić niezwykłymi dekoracjami. Połączenie piękna i praktycznego wykorzystania przybiera imię RHL – wypróbuj niezwykłe rolety dekoracyjne firmy Velux.

Cena od:

139,00 zł

Roleta dekoracyjna RFL

Roleta-dekoracyjna-rfl-rolety-do-okien-dachowych-fivaro

Z jednej strony dekoracja, z drugiej praktyczny dodatek do wnętrza – roleta dekoracyjna RFL marki Velux to produkt idealny do każdego wnętrza domowego zacisza.

Cena od:

242,00 zł

Roleta zaciemniająco-plisowana DFD

Roleta-zaciemniajaco-plisowana-dfd-rolety-do-okien-dachowych-fivaro

Dekoracja i zaciemnienie w jednym? Roleta manualna DFD firmy Velux to połączenie najlepszych cech popartych certyfikatem Oeko-Tex®- czas na dzień i noc o każdej porze dnia.

Cena od:

483,00 zł

Roleta podwójnie plisowana FHC

Roleta-podwojnie-plisowana-fhc-rolety-do-okien-dachowych-fivaro

Jak w prosty sposób znaleźć element będący energooszczędnym dodatkiem zaciemniającym pomieszczenia domowe? Czas na wypróbowanie rolet zaciemniających FHC.

Cena od:

448,00 zł

Roleta rzymska FHB

Roleta-rzymska-fhb-rolety-do-okien-dachowych-fivaro

Przyjemny design, ciekawa konstrukcja oraz solidne wykonanie – rolety rzymskie FHB to sposób na błyskawiczne zmiany aranżacyjne we wnętrzu czterech kątów.

Cena od:

412,00 zł

Żaluzja PAL

Zaluzja-pal-rolety-do-okien-dachowych-fivaro

Szybkie, proste rozwiązanie pozwalające zmienić kierunek padającego światła oraz kontrolować ilość promieni słonecznych odwiedzających wnętrze czterech kątów – czas na żaluzje Velux PAL!

Cena od:

361,00 zł