Zobacz wszystkie

Rolety do okien dachowych - Fakro

Każde wnętrze jest swego rodzaju przestrzenią, która w bardziej lub mniej charakterystyczny sposób pragnie się wyróżniać, zaciekawiać i zadawalać domowników. Doskonałe rolety i żaluzje firmy FAKRO to właściwy sposób na ochronę przed nadmiernym oświetleniem, utrzymanie prywatności oraz nadanie pomieszczeniu niezwykłego uroku.

Propozycje okiennych dodatków uświetnią przestrzeń, dodając jej szczypty prawdziwego czaru. Żaluzje stanowią wspaniałe rozwiązanie do pomieszczeń pragnących odrobiny zaciemnienia. Dzięki designerskim wykończeniem wpasują się w każde nowoczesne wnętrze. Rolety to alternatywa dla osób dbających o swoją prywatność – kolorem oraz strukturą można w prosty sposób zbudować przestrzeń, której nie będziemy chcieli opuścić. Idealnie dobrane dodatki i akcenty aranżacyjne pomagają stworzyć cztery kąty będące odzwierciedleniem tego, co Nam w duszy gra.

Żaluzje FAKRO AJP

Zaluzje-fakro-ajp-rolety-do-okien-dachowych-fivaro

Żaluzja AJP to doskonały sposób na trzymanie światła dziennego w ryzach. Niech magia nastroju i wykwintny nastrój będzie ciekawym elementem domowej aranżacji.

Cena od:

218,94 zł

Rolety dekoracyjne ARS FAKRO

Rolety-dekoracyjne-ars-fakro-rolety-do-okien-dachowych-fivaro

Doskonała kolorystyka, niewyobrażalny blask i magia pełne dekoracyjnego kunsztu. Rolety FAKRO ARS to niezwykły dodatek zapewniający prywatność i design zapierający dech w piersi.

Cena od:

108,24 zł

Rolety przyciemniające ARP FAKRO

Rolety-przyciemniajace-arp-fakro-rolety-do-okien-dachowych-fivaro

Rolety przyciemniająca FAKRO ARP to znakomity element zapewniający ochronę przed światłem słonecznym. Nieskazitelny design otwiera przed Nami furtkę designerskich możliwości.

Cena od:

186,96 zł

Rolety zaciemniające ARF

Rolety-zaciemniajace-arf-rolety-do-okien-dachowych-fivaro

Rolety zaciemniające FAKRO ARF to szansa na upragniony zmrok w samym środku dnia. Odpoczynek oraz chwile relaksu dzięki roletom będą wyjątkowo przyjemne.

Cena od:

260,76 zł

Rolety plisowane FAKRO APS

Rolety-plisowane-fakro-aps-rolety-do-okien-dachowych-fivaro

Plisowana roleta FAKRO APS to sposób na dekoracyjne ograniczenie światłu dostępu do wnętrza. Elegancki akcent w okiennych przestrzeniach pozwoli uzyskać delikatny tonaż światła i koloru.

Cena od:

325,95 zł