Zobacz wszystkie
okna dachowe to specyficzne produkty które wymagają dedykowanych osłon okiennych. Oferowane rolety są przeznaczone do samodzielnego montażu który nie sprawi problemu. Użytkowanie jest łatwe i bezpiecznie. Zastosowane mechanizmy sprężynowe zapewniają odpowiednie naciągniecie rolety przy maksymalnym uchyleniu.

Do wyboru wiele kolorów kaset i prowadnic oraz tkanin. Jesteś szczęśliwym posiadaczem własnego domu z sypialniami urządzonymi na poddaszu lub właścicielem biura które mieści się na samym szczycie budynku. Intensywne ciepło oraz dokuczające, rażące światło to problem wielu z nas. Jeżeli wypróbowałeś już wszystkie rozwiązania i żadne z nich nie spełniło Twoich oczekiwań to właśnie teraz trafiłeś do miejsca w którym Twoje problemy znikną już na zawsze.

W naszej ofercie przedstawiamy rolety przeznaczone specjalnie do okien dachowych . Sprawdzone i skuteczne rozwiązanie dostępne w bardzo atrakcyjnej cenie. Oferujemy rolety okienne w wersji Dekolux - bez osłon. Jest to ekonomiczne rozwiązanie a za razem w bardzo funkcjonalne i praktyczne.

Kolejna propozycja to rolety Dekolux - z pokrywą. Wyposażone są one dodatkowo w osłonę rury nawojowej chroniącą tkaninę przed zabrudzeniem. Ostatnia propozycja to rolety Dekolox- pełna wersja dedykowana do okien Velux, Fakro, Roto oraz Okpol. Posiadają one prowadnicę a także funkcjonalny mechanizm sprężynowy. Rolety dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej oraz wielu ciekawych wzorach i teksturach. Teraz w pełni możesz cieszyć się urokami związanymi z pomieszczeniami ulokowanymi na poddaszu.

Dekolux - bez osłon

Dekolux-bez-oslon-rolety-do-okien-dachowych-fivaro

Roleta Dekolux bez osłon to najbardziej ekonomiczna wersja rolet do okien dachowych. Jednocześnie w pełni funkcjonalna, prosta w montażu i użytkowaniu.

Cena od:

79,00 zł

Dekolux - pełna wersja

Dekolux-pelna-wersja-rolety-do-okien-dachowych-fivaro

Roleta dekolux jest przeznaczona do okien dachowych firmy Velux, Fakro, Roto, Okpol. Wyposażona w prowadnice oraz funkcjonalny mechanizm sprężynowy.

Cena od:

121,20 zł

Fakro

Fakro-rolety-do-okien-dachowych-fivaro

Żaluzje i rolety Fakro to właściwe rozwiązanie do wnętrz, w których pragniemy zachować odrobinę prywatności, chcemy, by zmienił się ich wizualny odbiór oraz ograniczyła ilość światła wpadającego przez okienne wnęki. Dzięki ochronie, redukcji dopływu światła oraz wspaniałym kolorom możemy stworzyć wnętrza, które emanować będą spokojem, pięknem i charakterem. Produkty FAKRO to magia w niezwykłym wydaniu.

5 produktów

Velux

Velux-rolety-do-okien-dachowych-fivaro

VELUX to marka rolet oraz żaluzji z certyfikatem Oeko-Tex. Doskonałe wykonanie oraz bezpieczne dla zdrowia tkaniny są podstawą do wybrania produktów z szerokiej oferty. Mając na uwadze chęć zaciemnienia wnętrza, poprawę izolacji, prostą obsługę i komfort korzystania, nie trzeba się długo zastanawiać, czy to słuszna decyzja. Wystarczy wybrać odpowiednią propozycję. Sami zdecydujmy, czy wnętrze należy zaciemnić, czy jedynie przyciemnić…

2 produkty